Sport

Bochnia

Wiele osób, które nigdy nie były na rybach ma problemy ze zrozumieniem, dlaczego takie hobby potrafi naprawdę wciągnąć i budzić wiele emocji. W końcu zazwyczaj polega na wielogodzinnym wpatrywaniu się w wodę, co wydaje się dosyć nudne. Nic bardziej mylnego - łowienie ryb może okazać się fascynującą przygodą.

Trener Luiz Felipe Scolari odniósł się do kontrowersyjnego karnego w meczu z Chorwacją, zaznaczając, że decyzja arbitra nie odmieniła losów spotkania.

Każdy, kto chce przeżyć coś niesamowitego powinien spróbować kitesurfingu. Jeśli z zazdrością podziwiasz śmigających na desce z latawcem kitesurferów to znak, że nie ma na co czekać i czas rozpocząć przygodę z kitem.   Jak zawsze na początku pojawia się szereg pytań. Od czego zacząć? Czy to sport dla mnie? Czy to bezpieczne ?

Reżyser filmowy Marek Koterski w swoim chyba najlepszym filmie pt. „Dzień świra” trochę zażartował na temat zabiegów akupresury, ale wydaje się, że wschodnia medycyna jeszcze oczekuje na europejskich jej odkrywców.    Tymczasem akupunktura to nie tylko nakłuwanie igłami, trochę przerażające, z dopytywaniem się, jak w filmie Koterskiego: - Cziuje? Cziuje? - ale także łagodny, przyjemny, delikatny ucisk w określonych miejscach. 

W ostatnich tygodniach dwukrotnie zwiększyła się sprzedaż odzieży sportowej z nadrukami odblaskowymi FlashUp  www.FlashUp.pl   Wcześniejsze, jesienno-zimowe wieczory skłaniają do stosowania takiej odzieży, dla bezpieczeństwa, nie tylko sportowców, ale także dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, biegających i jeżdżących na rowerach w porze wieczornej i w nocy.

Przed nami ostatnie mecze Reprezentacji Polski w 2016 roku. Już w piątek (11.11.), na Stadionie Narodowym w Bukareszcie Polacy rozegrają ostatni w tym roku mecz eliminacyjny do mundialu w Rosji 2018 r. Trzy dni później natomiast na stadionie we Wrocławiu podejmą towarzysko Słowenię. Liczymy na wielkie emocje i wygrane Polaków!  

Do grona firm wspierający łódzki klub dołączył nowy operator zakładów bukmacherskich forBET. Piłkarze w najbliższych spotkaniach będą występować w spodenkach z logiem bukmachera. Umowa została podpisana na rok, a bukmacher oprócz stałej stawki, na konto klubu przeleje także prowizje od każdego kibica łódzkiego klubu, który zostanie klientem nowych zakładów bukmacherskich. 

Drużyny Europejskiego Liceum Służb Mundurowych z Wrocławia oraz  3 Wrocławskiej Brygady Radiotechnicznej stanęły na najwyższym podium  XXXV Mistrzostw Strzeleckich Dziennikarzy,  które 7 października 2016 roku odbyły się na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław. Organizatorem mistrzostw, będących VII Memoriałem Redaktora Stanisława Łapety,  było Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Dolny Śląsk. Patronat honorowy nad imprezą objęli: wojewoda dolnośląski – Paweł Hreniak oraz marszałek województwa dolnośląskiego – Cezary Przybylski.  Natomiast...

Firma WIŚNIOWSKI, sponsor polskiej reprezentacji w piłce nożnej, nie zapomina także o młodych amatorach boiska. Marka postanowiła wesprzeć dzieci w realizacji ich sportowych pasji, stając się sponsorem dziecięcych turniejów piłkarskich. Kolejna szansa na spełnienie marzeń przed nimi – 9 września dzieci z domów dziecka dzięki firmie WIŚNIOWSKI powalczą o wyjazd na mecz reprezentacji Polski z Danią!

1 2 3 4
stat4u PortalPOLSKA.pl