Nasze hobby

Poznań

  Smartwatche często kojarzą się z gadżetami typowo sportowymi. Tymczasem oprócz liczenia kroków i spalonych kalorii, oferują znacznie więcej przydatnych funkcji, a do tego elegancko prezentują się na nadgarstku. Takie inteligentne zegarki sprawdzą się nie tylko podczas treningu, ale również pomogą w pracy i zwiększą komfort na co dzień.  

Sposób przyrządzania herbaty znany jest już od około 4 tysięcy lat. W tym czasie w związku z piciem herbaty zrodziło się wiele zwyczajów, m.in. japońska ceremonia picia herbaty czy angielski tea time. W wielu krajach znane są napoje na bazie herbaty zwane czajem.   Do Polski zwyczaj picia herbaty dotarł w 1664 roku z Francji. 

  Waporyzacja zyskuje obecnie coraz większą popularność. Metoda ta pozwala przyswoić cenne właściwości ziół w łatwy sposób. By jednak było to możliwe, niezbędny jest nam odpowiedni waporyzator. Jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej? 

Waporyzacja ziół to coraz powszechniejszy sposób przyswajania właściwości ziół. Jest to także forma aromaterapii. Najważniejsze jest jednak to, że pozwala ona w najbardziej skuteczny, efektywny i bezpieczny sposób wydobyć smak i zapach ziół. Waporyzację stosuje się nie tylko do CBD, ale i wielu innych, doskonale znanych ziół. 

  Epidemia koronowirusa zatrzymała nas w domach. Na szczęście rygory samoizolacji są stopniowo znoszone, ale i tak więcej obecnie czasu spędzamy w naszych mieszka- niach. Warto ten czas wykorzystać na twórcze próby arty- styczne, na rozwijanie zamiłowań i talentów. Szkołę rysunku i wielu technik plastycznych proponuje ArtAkademia - online.

Wraz z początkiem roku, siłownia często staje się tematem żartów i drwin. W sieci możemy znaleźć wiele memów, które tak naprawdę - choć w zabawny sposób - wyrażają jeden, ważny problem - brak konsekwencji. A przecież nie chodzi o chwilową modę. Stawką jest nasze zdrowie.

Zapewne niektórzy twierdzą, że idealny prezent dla mężczyzny nie istnieje. Dlaczego? Zazwyczaj nie mówią oni głośno o swoich pragnieniach i marzeniach, a większość z nich ukryta jest gdzieś między wierszami. Konia z rzędem dla tych pań, które są w stanie wyłapać wśród wypowiedzi o niczym kilka słów o chęci posiadania nowego zegarka lub nowej pary spodni.

Częste spacery, gdy opiekujemy się psem – to zasada numer jeden. Dla zdrowia własnego i dla komfortu czworonożnego podopiecznego, który musi się wyhasać, ale też dać ujście swoim potrzebom fizjologicznym. Psy starsze wiekiem i już przyuczone, radzą sobie z potrzebami fizjologicznymi nawet nieźle. Gdy ich opiekun przestrzega stałych godzin spacerów, to fizjologia psa dostosowuje się do tego codziennego rytuału.

Jeśli chcesz, aby twój trawnik rósł pięknie i szybko przez cały rok to musisz zadbać o odpowiedni nawóz do danej pory roku. Pamiętaj, że dbanie o trawnik przyniesie dobre rezultaty, jeśli wykonasz umiejętnie czynności i zasto- sujesz się do kilku zasad.

1 2 3 4
stat4u PortalPOLSKA.pl