Wiele miast (351)

ŁKS ma nowego sponsora!

Do grona firm wspierający łódzki klub dołączył nowy operator zakładów bukmacherskich forBET. Piłkarze w najbliższych spotkaniach będą występować w spodenkach z logiem bukmachera.

Umowa została podpisana na rok, a bukmacher oprócz stałej stawki, na konto klubu przeleje także prowizje od każdego kibica łódzkiego klubu, który zostanie klientem nowych zakładów bukmacherskich. 

Reklama
Nowy sponsor to kolejna świetna wiadomość dla dwukrotnego zdobywcy mistrzostwa Polski. Od początku sezonu, Łódzki Klub Sportowy radzi sobie naprawdę świetnie w III lidze. Po trzynastu kolejkach, drużyna jest niekwestionowanym liderem i posiada sześć punktów przewagi nad Legią II Warszawa. Awans coraz wyraźniej zaczyna się zarysowywać na horyzoncie. Zastrzyk finansowy jaki zasponsorowały zakłady sportowe forBET z całą pewnością ułatwi ten cel.
 
ŁKS występuje w III lidze od sezonu 2014/2015. Wszyscy pamiętamy poważne tarapaty, w których znalazł się klub w roku 2013, kiedy to był zmuszony zrezygnować z gry w I lidze. Były mistrz Polski znalazł się w IV lidze, aby po roku wywalczyć awans o szczebel wyżej. Później miejsce piąte i szóste, dość odległe punktowo od baraży o awans do II ligi. Choć rok temu, mimo szóstej lokaty, zabrakło tylko i aż czterech oczek. 
 
Patrząc na grę ŁKS-u w tym sezonie, można być jednak optymistą. Drużyna składa się głównie z młodych i perspektywicznych zawodników, którzy udowadniają, że są gotowi na grę w wyższej lidze. Trybuny są wypełnione kibicami, którzy nigdy nie zapomnieli o swoim klubie i wspierali go w najtrudniejszych chwilach. Ta lojalność może się bardzo opłacić. Kolejni sponsorzy i silna kadra to wystarczające argumenty, by myśleć nie tylko o awansie do II Ligi, ale także do zaplecza Ekstraklasy.

Natomiast, czy ŁKS wróci do najważniejszych, polskich rozgrywek? O ile jeszcze do niedawna były to abstrakcyjne marzenia, o tyle dzisiaj, można na to spojrzeć dużo realniej. Może w ciągu najbliższej dekady, Łódź ponownie będzie jednym z miast
Ekstraklasy?

(ac)

stat4u PortalPOLSKA.pl